Блоги

Люди, хтось дивується, що народ обирає колованів? Да так завжди було!

Люди, хтось дивується, що народ обирає колованів? Да так завжди було!

У давньому Римі для плебса влаштовували гладіаторські бої. І хто крутіше влаштував – за того й голосували. А у Візантії були т. з. “партії іподрому”. Не лише гладіаторські бої, але й перегони колісниць, спортивні змагання, циркові вистави та інші шоу організовували ці партії. Їх годували тодішні “олігархи”. А партії підтримували їх у політиці.

І да, ті партії, як у нас зараз, мали свої кольори: “зелені” та “блакитні” були найкрутіші.

Вам нагадати як київське “Динамо” якось напередодні виборів усім складом вступило в СДПУ(о)? А Олега Блохіна, який за бабло служив у комуністів фетишем на виборах? До речі, він, як і Славко Вакарчук, потім з Верховної ради здимів. Нагадати Бубку в партії Регіонів? Або Нину Матвієнко у списку Народного Руху України? Ага, ту саму, для якої війна на Донбасі – “братовбивча”, а Порошенко – ворог.

Просто нині наш “мудрий український народ” сягнув дна своєї деградації. Переступив рису. У слові “член” – перепрошую – по чотири граматичних помилки роблять. Дивитися на потуги тих, хто вчився у школі в 90-і роки щось написати на папері – мука. Вони і не пишуть. Вони в інстаграмі листають. Відосики прикольні шукають. Для них клоуни – саме те. Як у Візантії V століття.

Зараз 1.27 на годиннику. Пишу ці рядки, а знадвору долинають звуки чергового шоу. Один з кандидатів у мери в нас – відомий організатор шоу. Він ними годує “тих, кому від 15 до 45” щотижня протягом не знаю вже скількох місяців.

Післянаписаного:
А все ж. “Народ, який не знає, або забув своє минуле, не має майбутнього” (Платон)

Від себе додам: а ще він приречений крокувати по колу та ще й по граблям, вперто обираючи ц владу комуняк та “совків”. Як минулого року.

Павло Бондаренко

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button