Неформат

“Ми намагалися зробити все, щоб врятувати його”: у Харкові пoмeр учасник марафону, який брав участь у забігу на 21,1 км

Євген Колєров, який брав участь у забігу на 21,1 км у межах міжнародного марафону, утратив свідомість. Його госпіталізували, але він пoмeр у лікарні.

Учасник Харківського міжнародного марафону Євген Колєров знепритомнів під час забігу і пoмер у лікарні. Про це 4 жовтня повідомили у Facebook організатори змагань.

Колєров брав участь у забігу на 21,1 км.

“Хлопець із нашої команди намагався зробити все, щоб допомогти спортсмену, і “швидка” прибула на місце за кілька хвилин. Але в лікарні серце Євгена перестало битися”, – розповіли організатори.

За матерыалами з сайту gordonua.com

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button