Неформат

Відео. “Відпусти. Я не вийду!”: гучний скaндaл у Києві. Водій маршрутки грубо виштовхав із салону дівчину за те, що вона оплатила проїзд монетами.

У Києві на Позняках водій маршрутки грубо виштовхав із салону дівчину нібито за те, що вона оплатила проїзд монетами.

Як повідомляє Telegram-канал KIEVMAP з посиланням на очевидців, у маршрутному таксі №511 дівчина розплатилася залізними гривнями.

“Водій не став приймати такі гроші й попросив замінити на паперові. Коли та відмовилася, викинув дівчину з автобуса”, – йдеться в повідомленні.

Ніхто з пасажирів маршрутки не заступився за постраждалу.

Пізніше в Комунальній службі перевезень Київської міськдержадміністрації повідомили “Сегодня”, що водія притягнуть до відповідальності.

“Ми будемо вимагати від перевізника звільнити такого нервового водія. Так чинити він не мав права. Займатися рукоприкладством нікому не дозволено. Зараз ми спілкуємося з перевізником. Протягом дня буде підготовлено наказ про звільнення водія”, – відзначило джерело.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button