Неформат

“Вона плакала та благала про допомогу. Під суд вас, за такі дії!”: волонтерка розповіла про кpитичну ситуацію з COVID-19 у лікарнях Одеси

Волонтерка Катерина Ножевнікова розповіла про критичну ситуацію з хворими на кoронaвiрус пацієнтами в лікарнях Одеси.

Як написала вона у Facebook, у той час, коли влада міста на пресконференції розповідала, що лікарні забезпечені всім і місця є, волонтери намагалися госпіталізувати трьох пацієнтів, але відмовили всім.

“Паралельно нашого пацієнта перевели з 5-ї лікарні у відділення, де навіть немає постільної білизни. Паралельно пацієнтові виписують списки на медикаменти – від шприца і вати до антибіотика, і він доглядає за лежачим хворим у відділенні сам! Паралельно в п’ятій (третій) чекають ПЛР від 5-7 днів”, – зазначила Ножевнікова.

Вона навела приклад дівчини, яка прийшла просити допомоги влаштувати свого дядька (пневмонія, діабет, ішемія) в будь-яку лікарню. Швидка його не взяла через відсутність місць, заявивши: “А ви ще не настільки важкий”.

“Питання до департаменту охорони здоров’я. Ви реально думаєте, що всіх цих людей вам вдасться приховати? Сподіваюся, вас всіх віддадуть під суд за ваші дії”, – підкреслила волонтерка.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button