Суспільство

Стрaшнa втрата .. Сьогодні вранці не стало лікаря, який більше 45 років віддавав себе служінню людям..

У Львові від ускладнень, викликаних коронавірусом, пoмeр старший лікар оперативно-диспетчерського відділу Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Орлов.

Про це повідомляється на сторінці центру у Facebook. Смeрть наступила вранці в суботу, 3 жовтня.

“Після тривалої боротьби з COVID -19 у вічність відійшов наш багаторічний колега, старший лікар оперативно-диспетчерського відділу ЛОЦЕМД МК Орлов Ігор Борисович”, – йдеться в повідомленні.

Орлов більше 45 років працював в оперативно-диспетчерській службі, 20 з яких – старшим лікарем зміни.

Друзі та колеги по роботі висловили співчуття рідним і близьким Орлова.

OBOZREVATEL

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button