Суспільство

У мережі згадали “пророцтво” Зеленського-президента: всі 5 років я нічого не робив

У мережі згадали давній виступ Володимира Зеленського в шоу “Вечірнього кварталу”, де він грав роль президента України.

На відео показано, як Зеленський викочував на сцену зламаний велосипед “Україна”. Після цього він розповів про долю країни після свого президентства. Користувачі мережі відзначили, що сценка може стати пророцтвом для Зеленського на посаді глави держави.

“Ось, повертаю вам Україну. Рама погнута, ланцюг порвано. Залишився від України тільки бардачок, зате великий. А що ви на мене дивитесь, я тут ні до чого. Я нічого не робив. Ви всі бачили, що 5 років нічого не робив”, – говорив він.

Також Зеленський зі сцени пропонував поставити Україні пам’ятник.

“Важко їй, бідненький, зі мною було. А ви знаєте, як важко мені було всі ці 5 років їхати на ній без сідла. Але нічого, якось призвичаївся. Тому я, як президент України, пропоную поставити Україні пам’ятник. Щоб усі бачили, що Україна стояла і стояти буде”, – зазначив він.

obozrevatel

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button