Блоги

5 років тому зaгинув Едік, а тепер не стало його Христини.. Без Мами і Тата лишилося троє маленьких дітей..

Христі більше немає !!! Рак забрав її життя. Також нагадую, що мій друг він же її чоловік Едуард зaгинув ще 5 років тому у ДТП. Вони обидва були надзвичайно хороші люди, люди з яких варто було брати приклад – кажу без жодних перебільшень, Едік це взагалі був хлопчина, який завжди пожитті йшов напролом, за що частенько попадав у негаразди і прицьому залишався весь час на позитиві!!!

Мужності Христини можна тільки позаздрити, як усі ці роки вона боролась з цією недугою. ЖОДНИХ СЛІЗ ЧИ ПРОХАНЬ ПРО ДОПОМОГУ – ТІЛЬКИ МОТИВАЦІЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДЛЯ ІНШИХ ЦІНУВАТИ СВОЄ ЖИТТЯ !!!

Без батьків залишилось троє чудовий діток !

Хто має змогу чи бажання матеріально підтримати їх сімю залишаю номер карти батька Христини

4149 4390 1621 1405
Нагурський Роман Станіславович

Також для тих хто знає мене , дружив з Едіком чи Христиною і має бажання підтримувати і надалі їх сімю, я створив спільноту у вайбері де можна буде час від часу допомагати їх дітям !!!

Група https://invite.viber.com/…

Хто немає можливості матеріально допомогти можете просто поширити пост – це страша біда від якої ніхто не застрахований . Дякую

Віктор Самохвалов

Христині Коноваленко було лише 32..

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова
Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button