Блоги

Яка страшна доля.. В літаку, який розбився під Чугуєвом був син штурмана Іл-76, збитого в 2014 над Луганськом.

На борту літака ЗСУ Ан-26, який 25 вересня розбився під Харковом, знаходився Олександр Скочков – син штурмана Іл-76, збитого терористами над Луганськом.

Про це повідомляє “Обозрєватель” з посиланням на власні джерела.

Доля хлопця поки що остаточно невідома, але він числиться в списку екіпажу, який потрапив в мережу незабаром після авіакатастрофи.

На сторінці курсанта в Facebook інформації небагато, але вказано, що він родом з Мелітополя (Запорізька область).

Його батько, Ігор Скочков, служив штурманом авіаційної ескадрильї 25-ї гвардійської військово-транспортної авіаційної бригади Збройних сил України. Він загинув 14 червня 2014 року в результаті катастрофи з літаком Іл-76, який був збитий російсько-окупаційними військами над Луганськом.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button