Блоги

Кравчук запросив ворога прямо на позиції до бійців. От такий прорив у переговорному процесі.

«На засіданні ТКГ Україна домовилася про спільну з бойовиками інспекцію в районі населеного пункту Шуми».

У мене складається таке враження, що у когось-то поїхав дах! А що післязавтра? Надання БЧС (бойовий чисельний состав) кожного підрозділу? Відомості про резерви? А може одразу, руки до гори і «мир, дружба, адиннарот»?

Так тишком, нишком Кравчук зробив представників ОРДЛО суб’єктами перемовин! Росія успішно грає свою гру при повній імпотенції представників Зеленського в ТКГ!

Зрадники грьобані!  Олексій Петров

Додамо офіційну інформацію стосовно вищесказанного.

У Тристоронній контактній групі домовилися проводити спільне інспектування в районі населеного пункту Шуми за участю представника ОБСЄ. Про це повідомляє пресслужба глави держави за результатами засідання ТКГ у форматі відеоконференції.

«Учасники консультацій домовилися про спільне інспектування в районі населеного пункту Шуми за участю представника координатора вiд ОБСЄ», – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що українська сторона забезпечить питання логістики та гарантії безпеки всім учасникам інспекції.

Крім того, на засіданні ОБСЄ вкотре підтвердила безпідставність будь-яких звинувачень на адресу Збройних сил України стосовно діяльності в районі населеного пункту Шуми в період з 5 липня до 2 вересня.

«Це факт, викладений у нашому звіті від 5 вересня цього року», – підкреслив голова СММ ОБСЄ в Україні Яшар Халіт Чевік.

Своєю чергою глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що Україна задіюватиме механізми для збереження життів українських військових і цивільного населення.

«Сьогоднішній день дає нам надію, що режим припинення вогню буде виконуватися й надалі усіма сторонами. З цією метою українська сторона буде задіювати будь-які механізми як у рамках ТКГ, так і в межах нормандського формату, які дозволять зберегти життя українських військовослужбовців та мирного населення. Ми залишаємося повністю відданими мирному процесу та виконанню досягнутих домовленостей», – сказав Кравчук.

Нагадаємо: бойовики погрожували вчинити обстріл українських позицій поблизу Шумів. Вони стверджували, що українська армія нібито «облаштовує нові траншеї» всупереч умовам перемир’я.

У штабі ООС цю інформацію спростували, а спостерігачі ОБСЄ у звіті від 5 вересня підтвердили відсутність будь-яких змін на позиціях українських військових поблизу селища.

Офіс Президента

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .
Пряма мова –
Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button