Блоги

Вахтанг Кіпіані: Зайшов на сторінку нєкоєго Дмітрія Го*дона, який зацілував Лукашенку. І що ви думаєте..

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .  

Пряма мова – Вахтанг Кіпіані

Заради цікавості зайшов на сторінку нєкоєго Дмітрія Го*дона. Який десять днів тому так зацілував Лукашенку, що всі проктологи Мінська протягом ефіру втратили роботу. І що ви думаєте – цей чоловік постить кожні кілька годин лінки про злочини білоруських силовиків. А сам фірмово прічмоківая казав фашизоїду – “як погано, що не ви були президентом України”. Це про 2014. Мерзота еталонна.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button