Суспільство

В окупованому Криму зник трирічний син політв’язня

Хлопчик грав у пісочниці біля будинку і зник.

В окупованому Росією Криму зник трирічний син політв’язня Руслана Сулейманова. Востаннє його бачили сьогодні близько 18:00.

Про це повідомляє Кримська солідарність.

“У селищі Строганівка Сімферопольського району пропав син політв’язня Руслана Сулейманова – трирічний Муса Сулейманов. Дитина грала у пісочниці біля будинку, за адресою вул. Азатлик, 8. Востаннє її бачили сьогодні на початку 6 години вечора”, – йдеться в повідомленні.

Хлопчик був одягнений у сіру трикотажну футболку, сині шорти та білі капці. Активісти та правозахисники просять кримчан допомогти в пошуку дитини.

Близько 21:00 на місце приїхали співробітники окупаційних “поліції”, “МНС”, кінологи. Люди збираються і формують невеликі мобільні групи для пошуку.

За матеріалами з сайту tsn.ua

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button