Блоги

Блогер : Там, де Путін не може говорити – говорить Кадиров. Тому, випад в бік Зеленського – це не власна ініціатива Кадирова – це ініціатива Путіна. Для чого?

Предметно по Кадирову і його вимозі до Зеленського.
Для мене Кадиров – зрадник ідеї Незалежної Ічкерії та банальний васал Путіна, тільки з поправкою, що за своє васальство Кадиров отримує шалені кошти не допускаючи Третьої Чеченської, яку не переживе Росія.
Там, де в силу різних причин Путін не може говорити – говорить Кадиров. Тому, випад в бік Зеленського – це не власна ініціатива Кадирова – це ініціатива Путіна. Для чого? Думаю, що це намагання Кремля надавити на медійнозалежного Зеленського і перетворити все це у інтернет-фарс на власних умовах, попутно демонструючи недолугість Зеленського громадянам РФ.
Чому саме зараз вискочив Кадиров? Знову ж таки думаю, що це сталося через глухий кут у “Мінську” на тлі нещодавнього вбивства росіянами Українського військового медика, етнічного білоруса Ніколая Іліна. Другим аспектом може бути те, що ВРУ не призначила вибори в ОРДЛО, а на цьому дуже наполягали як колаборанти так і Кремль, до речі ОПЗЖ дала нуль голосів під час голосування, а це багато про що свідчить.
Чи має реагувати Зеленський? На мою думку – має. І жорстко. Не як Володимир Зеленський, актор провінційного вар’єте з Кривого Рогу, а як Президент України. Верховний, прости Господи, Головнокомандувач. Репрезентант Української Держави, яка сьомий рік воює проти російської агресії, солдати якої гинуть в тому числі від куль “кадирівців”.
Україна не повинна дозволяти гавкати на себе ручним собачкам Путіна. БУДЬ-ЯКИМ собачкам, навіть такої елітної породи як Рамзан Кадиров. Так що, Володимир Олександрович, виходь-те.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button