Блоги

Роман Ковальов-Зеленському : “На дівчат сміливо пішов, а Кадирова злякався”. Це ви створили для себе такі умови, тепер думайте….

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПАНА ЗЕЛЕНСЬКОГО!
Пане Володимир, образа Кадировим вас як президента України обурює мене як громадянина України. Я вважаю, що рівняти та строїти вас має і повинен лише народ України, що ми останній рік і робимо, але….
Скажу лише дві речі:
1. Я не пам’ятаю подібного відношення з боку ворогів до президента моєї країни у роки правління П. Порошенка!

2. Краще всього, у цій ситуації було б вам промовчати але цю можливість ви втратили коли визнали себе потерпілим у справі

Sofiya Fedyna

та

Маруся Звіробій

! Отже тепер промовчати не вийде бо скажуть: “на дівчат сміливо пішов, а кадирова засцяв”. Але й в НАБУ на Кадирова не поскаржишся та в Печерський суд його не викличеш….

Це ви створили для себе таки умови та обставиниякими вороги моєї країни тепер користуються. Тепер думай-те як вийти із цієї ситуації аби не втратити ще більше довіру українців! Але, сподіваюсь, “що робити” ви не у пана Єрмака запитувати будете, бо вас “грають” саме у Кремлі.
І пам’ятайте: ми дивимось на вас!

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button