Політика

Рамзан Кадиров знову вимагає від Володимира Зеленського вибачень: «Обіцяли покласти край війні, що вам заважає зателефонувати Путіну ?

Рамзан Кадиров знову вимагає від Володимира Зеленського вибачень за кварталівське відео, яке його образило кілька років тому.
Глава Чечні написав про це пост у Телеграм-каналі. До тексту від прикріпив інтерв’ю Зеленського Гордону, де наш глава держави пояснює, як виник конфлікт із Кадировим і ще раз вибачається перед мусульманами.
Рамзану Кадирову здалося, що Зеленський намагається уникнути прямих вибачень перед ним.
«Колись я знав Зеленського як людину, яка, визнавши свою провину, мала честь вибачитися. Це було гідно чоловіка. Але тільки навіщо тепер, після прийнятих вибачень, намагатися зобразити із себе щось, викручуватися, крутити, намагатися підняти себе? Тепер же Ви, отримавши повноваження президента України, кожен раз придумуєте нові версії вибачень. Вам доведеться твердо визначитися зі своєю позицією і підтвердити свої вибачення», – написав глава Чечні.
Також він дорікнув Зеленському, що той «не виконує передвиборчі обіцянки». Це стосувалося завершення війни на Сході.
 «Обіцяли покласти край війні, але продовжуєте справу свого попередника Порошенка. Що заважає вам виконати надії двох великих народів? Що вам заважає зателефонувати Володимирові Володимировичу Путіну і оголосити, що закінчуєте з цією громадянською війною на сході України? Гординя або чужа воля?» – додав Кадиров.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button