Неформат

Ігор Кондратюк: Як ці безмозглі “російськомовні” співгромадяни “бужанські” задовбали своїм рaгулізмом! Питання..

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .  

Пряма мова – Ігор Кондратюк

“Як ці безмозглі “російськомовні” співгромадяни “бужанські” задовбали своїм рaгулізмом! Україні 29 років. Це означає, що всі діти, народжені після 1991 року, вже закінчили навіть вищі учбові заклади. І якби у цих дітей були мізки, вже їхнім дітям не було би різниці – якою мовою навчатися. Питання: на громадян якої країни ви працюєте, зелені г-ни- “державники”???

P.S. А тепер приміряйте цю ситуацію до тих, хто у 1991 році виїхав з України у США, наприклад. Як думаєте, їхні діти володіють англійською?!”

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.

Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button