Блоги

Олег Сенцов: Поки в Україні продовжуються суперечки, хто більший патріот та підіймає голову проросійська наволоч, десь у тюрмах ОРДЛО і Мордора продовжують томитися наші патріоти..

Поки в Україні продовжуються суперечки, хто більший патріот та підіймає голову проросійська наволоч, десь у тюрмах ОРДЛО і Мордора продовжують томитися наші патріоти, які сподіваються, що про них не забули. Один із таких яскравих прикладів – Богдан Ковальчук. Заарештований у 2016 році, коли йому було 17-ть років, разом з іншими неповнолітніми у складі так званою групи «ясинуватських підривників», він отримав 15 років в’язниці від окупаційних сил. Хлопець не тільки вів себе гідно у полоні, а і відмовився від пропозиції просити помилування у ворога, так як йому все одно б не дозволили виїхати на неокуповану частину України. Богдан вже чотири рокі терпляче чекає на обмін і чому він не потрапив у список звільнених осіб 16 квітня, це окреме питання. Ми не повинні забувати про тих, хто продовжує боротися за Україну навіть у полоні, тому що бути патріотом у тилу легко, а в оточені ворогів – важко.

Олег Сенцов
Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button