Технології

Блогер: “Як політик, Верещук себе помножила на нуль. Проте, ситуація зовсім не в цьому. Велика кількість «слуг народу»…”

«Слуги народу» почали поширювати путінську пропаганду просто в ефірах національних каналів.

Вже всім відомо, що депутатка Ірина Верещук вчора на ICTV повторила слова прес-секретаря Путіна. Вдумайтесь! Депутат українського парламенту цитує представника Кремля і заявила на всю країну що у 2014 році Порошенко привітав Путіна з «днем росії».
З такими темпами завтра слуги народу будуть розповідати про громадянську війну? Чи про «розіп‘ятого хлопчика»? Чи може ми почуємо про «народ Донбасу»?

Зрештою, ні вибачень, ні спростувань офіційно ще немає. Але як політик, Верещук себе помножила на нуль.

Проте, ситуація зовсім не в цьому. Велика кількість «слуг народу» та проросійських депутатів вживають кремлівські наративи, таким чином провокуючи розкол в суспільстві. Зомбація населення йде повним ходом і цю зомбацію замовляє кремль через свої «зливні бачки» в Україні. Але, коли таке таке ретранслює народний депутат України, це дійсно край…

За матеріалами зі сторінки Андрія Смолія

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button