Блоги

Петро Порошенко: Сьогодні перший День Батька, коли тата нема… Люблю тебе і дуже за тобою сумую..

В День Батька експрезидент України Петро Порошенко написав зворушливий пост про свого тата, який помeр кілька днів тому..

“Сьогодні перший День Батька, коли тата нема…

Ти був для мене справжнім другом, вчителем, відповідальним громадянином і просто великим Українцем. Вічні цінності, які ти сповідував, житимуть у мені, у твоїх онуках і правнуках.

Завдяки тобі я вмію любити людей і життя, вірити у Бога і власні сили, захищати родину, друзів, державу, працювати за покликом душі, зберігати гідність у часи негараздів. Люблю тебе і дуже за тобою сумую.

Якщо у вас є така можливість — обійміть ваших рідних просто зараз і розкажіть, як ви їх любите. Якщо ж ваші батьки уже пішли у вічність, згадайте їх та помоліться. У цей День Батька бажаю усім: хай ваші батьки будуть поруч якомога довше.”

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button