Політика

Відео. “405, по-моєму. Так?.. Вони виходять, приходять, виходять, приходять” Нардеп Тищенко оскандалився у ефірі ТВ

Народний депутат України від “Слуги народу” Микола Тищенко в ефірі “Апостроф TV” 19 червня завагався з відповіддю на запитання про кількість нардепів у Верховній Раді. Про це його запитала ведуча ток-шоу “Все по беспределу” Роксана Руно.

“405, по-моєму. Так?.. Вони виходять, приходять, виходять, приходять”, – сказав Тищенко. Згідно з Конституцією України, у Раді 450 депутатів, станом на 20 червня їх у наявності 423.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button