Блоги

Вчора в моєї сестри стався серцевий напад. В лікарні її відмовилися приймати і відправили додому.. Вдома стався другий приступ..

Вінничанин Богдан Греля на своїй сторінці у фейсбук розповів про трагедію, яка трапилась з його рідною сестрою, мамою трьох дітей та звинувативив лікарів у її cмерті:

Вчора, 12.06.2020 в моєї сестри стався сердечний приступ. Швидка привезла її в відділення кардіології першої міської лікарні. У відділенні її відмовилися приймати і відправили додому, мотивуючи це тим, що з таким діагнозом живуть. Коли сестра приїхала додому приступ повторився. Швидка, яка приїхала, вже її не врятувала. В сестри залишилося троє маленьких дітей. Найстаршому 3 роки. Як з цим жити, хто працює в медицині, на кого надіятися? Наші можновладці багато років поспіль знищували медицину, освіту…, націю. Я втратив людину, яка найкраще мене розуміла і найбільше любила!

На своїй сторінці Богдан розмістив відео, на якому його сестричка ще жива, в очікуванні народження третьої дитини..

 

Від редакції. Шановні користувачі мережі Інтернет. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button