Суспільство

Українець зробив неймовірне під час карантину і навіть вже має послідовників

Екоактивіст Владислав Стемківський під час карантину зібрав 2,5 тонни сміття. Робив це просто прогулюючись лісом недалеко від свого будинку у Києві.

Українець 2 – 3 години гуляючи лісом, міг зібрати до 10 мішків сміття. Про це Владислав Стемківський розповів у ранковому шоу на 24 каналі.

“Дуже багато місць для відпочинку та прогулянок у Києві засмічені. Але там треба не тільки прибирати, але й проводити освітню роботу серед людей. Тому що в місця, де я вже прибирав, знову появляється сміття”, – пояснив Стемківський.

Українець розповів, що в нього вже навіть появились послідовники. 

“Спершу я соромився і намагався виходити так, щоб мене ніхто не бачив, але потім зрозумів, що тут нічого дивного немає. Зараз люди дякують, і це приємно, а потім кажуть, що теж почали прибирати”, – зазначив екоактивіст.

Активіст збирає сміття під час пробіжки 

Така ініціатива отримала назву “плогінг”. Зараз вона дуже популярна у світі.

Що таке плогінг

Це поєднання екологічного та фітнес рухів, що полягає в бігу в неквапливому темпі зі збиранням сміття вздовж свого маршруту.

Таку ініціативу започаткував шведський еколог Ерік Альстрьома, який дуже полюбляв легкі пробіжки на свіжому повітрі. Коли він переїхав у Стокгольм, звернув увагу на те, наскільки сильно засмічені столичні вулиці, а бігати й перестрибувати купи сміття Альстрьому не дуже подобалось, тоді ж він і став брати із собою мішки, куди збирав увесь мотлох.

За матеріалами каналу 24.tv

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button