Україна

“З’явилися дуже серйозні ризики. Україні вони нічого хорошого не принесуть”: Олександр Данилюк пояснив, чому пішов з команди Зеленського

Олександр Данилюк заявив, виступаючи в ефірі телеканалу ZIK, що у вересні минулого року він прийняв рішення піти з команди Володимира Зеленського. При цьому колишній секретар РНБО запевнив, що тоді у нього було відразу кілька варіантів з переходом на іншу посаду, повідомляє Replyua.net.

Пояснюючи причини, за якими було прийнято рішення залишити команду президента, Данилюк розповів – він побачив, що система влади, що вишикувалася на той момент, так само як і кадрова політика, в результаті не принесуть Україні нічого хорошого. Там дійсно з’явилися дуже серйозні ризики. За словами колишнього секретаря РНБО, під час останньої розмови з Зеленським вони ще раз про все переговорили, і він окреслив главі держави все наявні ризики.

Разом з тим Данилюк наголосив, що він не ображається на президента, оскільки це політика, а не Голлівуд, де можуть дати, або навпаки, не дати якусь роль. У політиці ображатися взагалі безглуздо. У зв’язку з цим варто нагадати, що Володимир Зеленський звільнив Олександра Данилюка з посади Секретаря національної безпеки і оборони 30 вересня минулого року.

За матеріалами з сайту replyua.net

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button