Блоги

Спікер ВР Разумков попередив, що мовний закон можуть змінити за вимогами “Л/ДНР”

Популярний український політолог і блогер Андрій Смолій пише на своїй сторінці в Facebook, якщо хтось думав, що глава Верховної Ради Дмитро Разумов або влада Зеленського відступили в мовному питанні після того, як громадянське суспільство сказало своє слово, то це велика помилка.

За словами політолога, сьогодні Дмитро Разумков заявив, що «мовне питання має влаштовувати всіх», пославшись на окуповані території, які повинні бути в складі України і не мати претензій щодо мовних норм.

Тобто, за логікою спікера парламенту Закон про мову повинен влаштовувати «ДНР» і «ЛНР»? Може ще Росію? Просто про це Разумков не наважився відкрито сказати.

Андрій Смолій підкреслює, таку заяву Разумкова чітко означає – в мовному питанні «слуги Зеленського» орієнтуються на прокремлівську позицію, яка чітко артикулюється як знищення мовного закону або його повне вихолощення.

Політолог підкреслює, замість вибачень, ми бачимо планомірний наступ на все українське, а такі, як Дмитро Разумков є провідниками штампів держави-агресора, яка не відступає від свого наміру повернути Україну в орбіту свого впливу.

Рекомендуємо до перегляду: Російське диво черговий раз стало посміховиськом у мережі.

Від редакції. Шановні користувачі мережі Інтернет. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button