Суспільство

Крісло міністра освіти можуть зайняти три кандидати: Зеленський назвав прізвища

Посаду пропонували нардепу Сергію Бабаку.

Крісло міністра освіти можуть зайняти три кандидати, яких визначили на нараді президента України Володимира Зеленського та ректорів ВУЗів.

Про це сказав президент під час зустрічі з журналістами 6 червня у Заліссі, передає ТСН.

За словами Зеленського, міністерське місце претендує ректор Чернігівського технологічного університету Сергій Шкарлет, керівник Апарату Офісу президента України Олексій Дніпров та нардеп від “Слуги народу”, голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

Саме останньому насамперед пропонували посаду, однак “він поки не погоджується”, каже Зеленський. Зараз найбільше шансів стати міністром освіти у чернігівського ректора Сергія Шкарлета.

За матеріалами з сайту tsn.ua

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button