Блоги

Цілими днями ця дівчинка стоїть у курточці і шматяних кедах під дощем біля АТБ.. У неї нема Тата, а Мама приїджає лише раз на рік..

цієї дівчинки біля АТБ у Самборі.Саморобні,бавовняні маски,які вона сама шиє разом зі своєю бабусею…..

У неї багато чого нема:

-немає батька.Зовсім немає…..

-мама приїзджає раз на рік:вона не на заробітках,а у неї інша сім’я;

-немає свого кутика і вони з бабцьою живуть на квартирах..

-немає навіть найпростішого телефона із своїм номером….

У неї є ім’я,але я вам його не скажу,щоб з цієї дитини не насміхались у школі.(Хоча що тут смішного,якщо і я на літніх канікулах у шкільні роки важко працював на воютицькій цегольні щоб прискладати гроші “на школу”!).

Але у неї є Добре серце і вона вечорами із бабцьою шиє саморобні маски,а цілими днями стоїть у курточці і шматяних кедах під дощем біля самбірського АТБ,щоб заплатити за квартиру,купити їм з бабцею їжі(пенсії не вистарчає,-самі розумієте!),бабусі напевно і ліки нераз потрібні,а їй….мокрі кеди поміняти на сухі мештики. Дівчинка дуже розумна і подачок не бере,тому щоразу купляю у неї нову маску….У мене багато надарованих захисних масок,але я всеодно при нагоді купую нову у цієї дівчинки під АТБ.

Знаєте:якщо вам зараз добре,або навіть дуже зле,то все що вам потрібно,-купити саморобну маску у дитини в кедах і курточці,біля якої ви йдете на закупи і не зауважуєте її..,бо “Усе, що ви зробили одному з найменших братів Моїх цих, – те Мені ви зробили” (Матв. 25:34-40).

Отець Роман Грицишин
Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button