Блоги

Вибач, ДРУЖЕ, що навіть не запитав твого імені.. Понад годину довелося просити про допомогу та ЖОДЕН водій не зупинився…

В фейсбук-групі “Варта 1” водій  Busk Volodymyr  розповів про пригоду, яка з ним трапилась вчора, 23 травня, поблизу Львова:

Хочу подякувати водію ГАЗелі #BC2430BO який сьогодні допоміг і домкратом і руками на кільцевій Львова…

Спроба замінити самостійно колесо виявилася невдалою через неробочий домкрат (витекло масло) і понад годину довелося просити про допомогу та ЖОДЕН водій не зупинився…

Вибач, ДРУЖЕ, що навіть не запитав твого імені…Але сьогодні такі вчинки рідкість, а не повсякдення….

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button