Блоги

“Мамочка цю пісню почує вже на небесах..” – Українська співачка Ірина Білик сьогодні втрaтила маму..

Українська співачка і композитор Ірина Білик втратила матір. Жінка пoмерла сьогодні, 22 травня. Про втрaту в родині зірки повідомив продюсер Сергій Перман в Facebook.
“Прекрасна жінка, чудова людина. Душа! Ганна Яківна”, – написав він у соцмережі. Перман також висловив співчуття артистці і її синові Глібу.
Пізніше трагічну новину підтвердила і сама зірка у своєму Instagram-акаунті. Причому те, що сталося, вона назвала “містикою”.
“Містика мене переслідує все життя! Тільки збиралася записати прекрасну пісню про Маму … і цілий ранок думала про те, як це буде красиво і як моїй Мамі буде приємно її почути, але життя розпорядилося по-своєму … моя Мамочка почує цю пісню вже на небесах”, – написала Ірина Білик.
Нагадаємо, що в жовтні 2019 року пішов з життя батько виконавиці – Микола Семенович.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button