Блоги

Львів’янка: Сьогодні приїхала до Польщі з України. Не можу не написати… В 12.35 дзвінок…

Львів‘янка Наталія Шпирка розповіла про те, як у Польщі піклуються про українців. За кілька годин після приїзду на територію Польщі жінці зателефонували і запропонували допомогу – продукти, ліки і навіть консультацію психолога.

Про це вона розповіла у Facebook-групі «Українці в Польщі», – повідомляє Про Львів.

Жінка вражена ставленням до неї: «Чужа країна? Ми тут чужі? Ні! За 2,5 міс. ніхто на Україні не дзвонив!»

Доброго дня, дорогі українці! Сьогодні приїхала до Польщі з України! Не можу не написати… В 9 ранку прийшла смс скачати аплікацію кварантальна в дому,скачала.Зробити фото,ок ,зробила,за 45 хв,знову смс,знову фото,зробила. 12-35 дзвінок,Пані з уженду гміни(дуже мила),чи я чогось потребую(продукти,сміття, ліки) подякувала,ні.Чи допомога психолога ( я знову ні),Пані побажала здоров’я казала ще подзонить! Респект !!! Чужа країна?Ми тут чужі???Ні!!! За 2,5 місяців ніхто на Україні не дзвонив і не питав чи мені щось потрібно!!!”

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button