Блоги

Науковець: Я дуже помилявся з приводу Зеленського та його команди. І мені соромно. Минулого року я писав, що від вибору Зе є і позитив – це щеплення українського виборця від подібних кроків у майбутньому, але де ж я думав, що буде така побічка?

Я дуже помилявся з приводу Зеленського та його команди.

І мені соромно.

Але про все по-порядку.

Отже, поки росія стрімко наближається до другої позиції в світі за кількістю хворих на коронавірус, а в Україні магічним чином швидкість приросту хворих практично не змінюється, що свідчить про перевантаженість системи тестування, ми продовжуємо спостерігати за цирком із виробництвом вітчизняних тест-систем.

Коротко нагадаю попередні серії:

  1. Зеленський в 20-х числах березня пообіцяв, що в Україну завезуть мільйони тестів на коронавірус Де вони? 12 травня вже! Невже збрехав? Не може буть. Дива не сталося, мільйонів тестів немає, але добре, що РНБО заздалегідь занепокоїлося розгортанням виробництва ПЛР-тестів в Україні.
  2. РНБО поставило завдання Інституту молекулярної біології та генетики розробити ці ПЛР-системи.
  3. Інститут розробив скількись сотень штук і навіть передав їх в Центр Громадського Здоров’я.
  4. Потім виявилося, що Інститут за це не отримав грошей, та й взагалі співробітники Інституту у відпустках за власний рахунок, бо не підписали бюджетну програму.
  5. Піднявся публічний скандал, замміністри поїхали в Інститут, а депутати почали писати запити. Інституту дали грошей за вже вироблені тести, співробітникам повернули їхні зарплати, але… більше тестів не замовляли і не давали грошей.
  6. Натомість, раптово Зеленський на своїй сторінці у фейсбуці переможно сповістив, що вітчизняні тест-системи готові. Виявилося, що величезні партії почала поставляти українська компанія Укргентех.
  7. Оскільки я не спеціаліст, але чув тільки позитивні відгуки про компанію, я написав, що в мене від серця трохи відлягло і припустив, що лажі бути не повинно.

Хоч і здивувався, чому Інститут молекулярної біології і генетики не задіяли.

  1. Минуло 2 тижні…. і на сторінці Інституту молекулярної біології і генетики з’явився допис, що МОЗ поновило переговори з Інститутом про виробництво тест-систем , що ніби натякало на якісь проблеми з тими, що вже виробляються.
  2. Ііііі… дійсно виявилося, що тести не годяться.

Я щиро помилився у своєму прагненні сприймати хоч якісь дії нинішньої влади як такі, що не приречені на провал.

Тому, я можу абсолютно упевнено сповістити, що що Скалецька, що її наступник (вибачте, я забув його прізвище), що Степанов – абсолютно жалюгідні міністрішкі охорони здоров’я, які своїми планомірними діями та бездіяльністю вперто штовхали і штовхають країну до катастрофи.

(Якщо сюди ще додати тотальну брехню Степанова і Ко про медреформу – можна лише поспівчувати нам самим, бо це наша система охорони здоров’я і наші життя залежать від рішень цих людей.)

Я дуже стомився від цієї історії з ПЛР-тестами.

Я дуже стомився від усієї дічі, яку чинить нинішня влада.

Я дуже стомився від утримання без звинувачень людей під вартою за справою Шеремета 5-й місяць підряд, залякування українців прогулянками в парках, майнення криптовалют на атомних станціях.

Я стомився, але я усвідомлюю, що стоп-слова тут немає.

Минулого року я писав, що від вибору Зе є і позитив – це щеплення українського виборця від подібних кроків у майбутньому, але де ж я думав, що буде така побічка?

Тому і тут забираю свої слова назад – плюсів немає.

Так і померти недовго.

Телепні, поверніть Супрун і більше нічого в МОЗ не чіпайте.

Спостерігаємо далі.

апдт. Вибачте, забув додати, що історія про невиплату лікарям надбавок у 300% як обіцяли – це взагалі на грані фантастики. Казкові. Просто казкові.

Антон Сененко

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button