Суспільство

Українського футболіста Романа Зозулю нагородили за допомогу ЗСУ. фото

Український нападник отримав нагороду від командувача ООС.

Форварда Романа Зозулю, який виступає за іспанський “Альбасете”, нагородили медаллю “Операція об’єднаних сил. За звитягу та вірність”.

Про це Зозуля повідомив на своїй сторінці в Facebook. Наказ про нагородження підписаний командувачем об’єднаних сил генерал-лейтенантом Володимиром Кравченком.

“Служу народу України. Дякую”, – прокоментував футболіст отримання нагороди.

Нагадаємо, в 2015 році Зозуля спільно з волонтерами створив благодійний фонд “Народна армія” і регулярно допомагає ЗСУ. Так, у квітні футболіст придбав для військових захисні маски і тести на кopoнавiрyс.

За матеріалами зі сторінки unian.ua

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button