Суспільство

Відео.”Викликали поліцію”: невідомі розфарбували стелу із гербом Одеси, в кольори георгіївської стрічки. Активісти виправили

Невідомі розфарбували стелу із гербом Одеси, що на в’їзді у місто, в кольори георгіївської стрічки. Однак активісти одразу ж взялись виправляти витівку.

Місцеві активісти викликали поліцію та взялися перефарбовувати пам’ятний знак у синьо-жовті кольори. Про це повідомив Дем’ян Ганул на своїй сторінці у фейсбук. 

Вaндaлiв, які розфарбували стелу у кольори забороненого символу, розшукує поліція.

“Нам не приємно дивитись на кольори “георгієвської стрічки”, яка заборонена в Україні. Ми намалювали жовто-блакитний прапор України, аби воно не муляло очі. Нам не приємно, це є порушення закону. Ось є камери я думаю, що СБУ мали б розібратись у цьому”, – пояснив активіст.

Ганул зазначив, коли вони зафарбовували заборонену символіку, прибула поліція і представники комунальних служб, які пообіцяли відновити зображення в первісному вигляді.

За матеріалами з сайту 24tv.ua

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button