Суспільство

“За здоров’я Олександра тримає кулаки усе пожежно-рятувальне братство. Мав честь передати йому сьогодні не тільки слова підтримки, а й відзнаку.”

Вже майже місяць пожежі у Зоні відчуження тримають у тонусі усю країну, і навіть годину вільного часу в цьому ритмі вивільнити дуже складно. Проте зараз, коли усі пожежі у лісових масивах Зони відчуження локалізовані, я знайшов час для того, щоб відвідати нашого побратима, – Олександра Малогу, начальника дорожньо-технічного відділення групи інженерних робіт з Одещини, котрий 12 квітня отримав травми саме під час ліквідації однієї з цих пожеж. Особисто переконався, що у столичному Інституті травматології та ортопедії, Олександру надається уся необхідна кваліфікована медична допомога. Окрім дружини Галини, котра увесь цей час не відходить від свого чоловіка й всіляко підтримує його, за здоров’я Олександра тримає кулаки усе пожежно-рятувальне братство, увесь наш багатотисячний колектив.

Мав за честь також сьогодні передати йому не лише слова підтримки, а й відомчу заохочувальну відзнаку “За відвагу у надзвичайній ситуації”. Важливо було й повідомити Олександру про те, що нині ситуація із пожежами у Зоні вже не має того розмаху. У свою чергу, він просив передати слова підтримки усім вогнеборцям, котрі продовжують ліквідовувати останні осередки тління.

За матеріалами зі сторінки Микола Чечоткін

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button