Суспільство

Відео. “Сьогодні не стало моєї сестрички”: пoмepла солістка відомого гурту “Фрістайл” Ніна Кірсо

Співачка пішла з життя у віці 56 років

Солістка та співпродюсерка українського гурту “Фрістайл” пoмeрла.

Виконавиця пішла з життя 30 квітня у віці 56 років.

 Вона була солісткою попгурту “Фристайл”, який був популярний у 1990-х.

Про її смeрть щойно повідомила сестра знаменитості Алла на своїй сторінці у Facebook.

“Годину тому назад не стало моєї улюбленої сестрички… Прошу молитви про рабу божу Ніну”, – написала сестра та додала фото артистки.

Біографія Ніни Кірсо

Майбутня зірка народилася 4 серпня 1963 року у Полтаві. З самого дитинства дівчинка любила музику, тож коли вона підросла батьки записали її у музичну школу. Там вона співала у хорі та виступала на місцевих концертах. У 1985 році Кірсо стала дипломованим інженером, проте зв’язати біографію з цією професією їй так і не вдалося.

В університеті дівчина не пропускала жодного концерту, тож згодом приєдналася до музичного колективу “Олімпія”, керівником якого був Анатолій Розанов. Коли група почала набирати популярність, Розанов вирішив розширити колектив. Таким чином започаткувався відомий гурт “Фристайл”. Серед композицій гурту можна почути поп, шансон, диско та рок.

Композитор гурту Анатолій Розанов з часом став чоловіком Ніни Кірсо. Справжня популярність до гурту прийшла у 1990-х роках. Саме тоді гурт став одним з найпопулярніших музичних колективів радянської естради. Пісні “Кораблик любви”, “Белая береза” та “Цветет калина” знали на пам’ять усі шанувальники.

Ніна Кірсо  допомагала чоловікові в організаційних питаннях. Вона відповідала за поліграфію, фото групи, рекламні плакати та афіші, також домовлялася про концерти і вирішувала адміністративні моменти.

Особисте життя співачки

Як відомо, чоловіком Ніни став її колега по сцені Анатолій Розанов. На час їхнього знайомства, у нього уже була сім’я і донька від першого шлюбу. Артистка радо прийняла дівчинку у новій сім’ї, а вже у 1998 році подарувала чоловікові сина. Подорослішавши, син почав виступати разом з батьками.

Нагадаємо, 1 червня 2018 року у Ніни Кірсо стався інсульт. У той момент удома вона була сама – чоловік Анатолій Розанов із 20-річним сином Максимом поїхали на гастролі. Співачку непритомною вдома в Полтаві знайшли друзі – приїхали перевірити, чому Кірсо довго не відповідала на телефонні дзвінки.

2 червня Ніні Кірсо зробили операцію. Вона до самої смерті перебувала у комі.

За матеріалами з сайту 24tv.ua

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button