ДумкаІсторія

Віктор Шлінчак: “Частина знайомих, яка рік тому рвала сорочку за Зеленського, сьогодні вже не такі однозначні.”

Рік тому, коли мене знайомі питали, чому я не підтримую «зміни» у вигляді Зеленського, відповідав дуже коротко: бо він не підготовлений до викликів, які стоятимуть перед Україною. І, так, це був мій вибір не за, а проти. Як здебільшого і буває у другому турі.

Сьогодні, через рік, я б знову голосував за Порошенка. І щось мені підказує, що та частина знайомих, яка рік тому рвала сорочку за Зеленського, сьогодні вже не такі однозначні. Особливо ті, які хутко перебігли до нової команди, мімікруючи під нову реальність, а потім були вигнані з неї. Сьогодні, сидячи біля розбитого корита, починають бідкатися, що в країні щось іде не так. Ну, то це ще ж ще тільки початок. Дивіться, що буде далі…

Віктор Шлінчак- Засновник, голова правління Інституту світової політики, керівник інформаційного агентства «Главком».

Нагадаємо, 20 травня 2019 року відбулася інавгурація Володимира Зеленського. Першими указами новобраний президент сформував керівництво Адміністрації Президента (главою ОП став Андрій Богдан) та призначив начальником Генерального штабу ЗСУ Руслана Хомчака. 21 травня Зеленський власним указом достроково розпустив Верховну Раду VIII скликання, призначивши позачергові вибори на 21 липня (замість чергових 27 жовтня). Призначив голову Національної інвестиційної ради.

За матеріалами зі сторінки Віктора Шлінчака

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button