Блоги

Олена Білозерська: Пoжежі роблять не “дуpні сeляни”. Це дивeрсії. Карaти треба по повній. П’ятьох поcадити – решта замисляться, чи варто брати гроші.

Останнім часом бачу дуже багато нападок на “дурних селян, які палять траву”.

Дайте селянам спокій. Селяни, в тому числі дурні, живуть на нашій землі стільки, скільки існує наша земля. А пожежі такого масштабу – вперше.

Київ з найгіршим у світі повітрям, яке стало небезпечним для життя – вперше.

Це не “дурні селяни”. Це диверсії. Тим більше, що горить не лише трава – горять будинки у Києві, один за одним.

Найперша і найбільш очевидна мета цих диверсій – посіяти паніку, хаос і нестабільність. Убивства окремих людей – таких, наприклад, як Шеремет – та навіть якби президента вбили – посіяти хаос нездатні в принципі. А от таке повітря як зараз, в сумі з пандемією, в сумі з різким погіршенням економічної ситуації – здатні ще й як.

Друга мета, не настільки очевидна, але можлива – росіяни можуть “очищувати” ліси перед вторгненням. Я не знаю, чи планують вони найближчим часом повномасштабне вторгнення на територію України – але навряд чи хтось посперечається з тим, що зараз, коли країнам Заходу через пандемію не до Путіна, для цього найзручніший час. Те, що в Росії теж пандемія – для росіян не перешкода. Це специфічний народ, у них навіть якщо третина населення вимре – нічого страшного, “Бог дал – Бог взял”, “бабы новых нарожают”.

Звичайно, частина цих диверсій робиться руками селян. Не дурних, а проплачених. Тобто, для себе вони дуже навіть розумні.

Ясна річ, якщо зловити цих паліїв, дуже важко буде довести, що вони зробили це за гроші, а не з цікавості чи просто з дурості.

Тому пропоную: треба терміново прирівняти підпал трави до диверсії. Судити за це, як за, наприклад, підрив будинку з людьми. І карати по повній. П’ятьох посадити – решта замисляться, чи варто брати гроші.

Побачите, до речі, як швидко ці зловлені і покарані палії з’являться у в*тних списках на обмін.

Олена Білозерська

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button